Free shipping for orders over € 20
DISCREET PACKAGING
On the market since 1999
Secure payment
FOR OVER 25 YEARS OF QUALITY AND INNOVATION
Filter

All products

for him
ero by HOT
Spanish Fly
Gold drops for men
1.0fl.oz
Experience a new dimension of passion and pleasure with ero SPANISH FLY GOLD drops men.These drops are a well-known dietary supplement specifically developed for men to enrich their love life. They offer an easy way to experience more joy in sex, desire, and love. The drops mix effortlessly into any drink and are ideal for daily use as well as special occasions.Whether you want to spice up your love life or simply bring more fun and intensity to your intimate moments, ero SPANISH FLY GOLD drops men can help fulfill your desires.

Content: 0.03 Liter (€496.67 / 1 Liter)

€14.90
for her
ero by HOT
Spanish Fly
Gold drops for women
1.0fl.oz
Experience a new dimension of passion and pleasure with ero SPANISH FLY GOLD drops women.These drops are a well-known dietary supplement specifically developed for women to enrich their love life. They offer an easy way to experience more joy in sex, desire, and love. The drops mix effortlessly into any drink and are ideal for daily use as well as special occasions.Whether you want to spice up your love life or simply bring more fun and intensity to your intimate moments, ero SPANISH FLY GOLD drops women can help fulfill your desires.

Content: 0.03 Liter (€496.67 / 1 Liter)

€14.90
for him
ero by HOT
Spanish Fly
extreme drops for men
1.0fl.oz
Experience a new dimension of passion and pleasure with ero SPANISH FLY GOLD drops men.These drops are a well-known dietary supplement specifically developed for men to enrich their love life. They offer an easy way to experience more joy in sex, desire, and love. The drops mix effortlessly into any drink and are ideal for daily use as well as special occasions.Whether you want to spice up your love life or simply bring more fun and intensity to your intimate moments, ero SPANISH FLY GOLD drops men can help fulfill your desires.

Content: 0.03 Liter (€530.00 / 1 Liter)

€15.90
for her
ero by HOT
Spanish Fly
extreme drops for women
1.0fl.oz
Experience a new dimension of passion and pleasure with ero SPANISH FLY - extreme drops women.These drops are a well-known dietary supplement specifically developed for women to enrich their love life. They offer an easy way to experience more joy in sex, desire, and love. The drops mix effortlessly into any drink and are ideal for daily use as well as special occasions.Whether you want to spice up your love life or simply bring more fun and intensity to your intimate moments, ero SPANISH FLY - extreme drops women can help fulfill your desires.

Content: 0.03 Liter (€530.00 / 1 Liter)

€15.90
for him
ero by HOT
Volume Sperma+
1.0fl.oz
ero VOLUME SPERMA+ Drops men is specifically designed for men who want to increase their ejaculatory volume and intensify their love life. The formula contains carefully selected ingredients that can help support sperm production and enhance ejaculatory volume.L-Arginine : An essential amino acid that promotes blood flow. Improved blood circulation can enhance sexual performance and stamina, potentially leading to a more intense ejaculatory volume.Zinc Gluconate : Zinc is an essential nutrient that plays a crucial role in fertility and sperm production. It helps maintain normal testosterone levels, which is vital for male sexual health.With ero VOLUME SPERMA+ Drops, men can take advantage of the opportunity to intensify their love life. The drops mix easily into any drink and are suitable for both daily use and special occasions.

Content: 0.03 Liter (€563.33 / 1 Liter)

€16.90
for her
ero by HOT
Vagina Tightening XXS Cream
1.0fl.oz
The ero VAGINA TIGHTENING XXS Cream is specially designed to make your love life more exciting. This cream can help tighten the intimate area, providing a tighter feeling during intimate moments.With its smoothing and moisturizing formula, the cream offers a pleasant skin feel and supports skin tightening in the intimate area.The handy packaging makes ero VAGINA TIGHTENING XXS Cream perfect for discreet use, anytime and anywhere. For women looking to get the most out of their love life, this cream is the ideal choice to enhance the intensity of intimate moments.

Content: 0.03 Liter (€631.67 / 1 Liter)

€18.95
for her
ero by HOT
Stimulating Clitoris Cream
1.0fl.oz
The ero STIMULATING CLITORIS Cream is specially designed to enhance sensitivity during intimate moments and provide stimulating experiences. The unique blend of ingredients promotes blood flow and intensifies sensations upon touch.Vanillyl Butyl Ether generates a gentle warmth that stimulates blood circulation, delivering a more intense feeling. Combined with essential oils like Juniper Berry Oil, Rosemary Oil, and Cinnamon Leaf Oil, known for their circulation-boosting properties, this cream supports increased sensitivity in erogenous zones. The warming and stimulating effect can help amplify sensations, making your intimate moments more exciting.With ero STIMULATING CLITORIS Cream, you can experience more intense climaxes. Apply the cream to the clitoris and enjoy the warming and stimulating effects that can enhance your sensory experiences.

Content: 0.03 Liter (€631.67 / 1 Liter)

€18.95
for him
ero by HOT
Long Power Marathon Cream
1.0fl.oz
The ero PENIS MARATHON long power Cream is specifically designed for men who seek more endurance and power during erotic play. This cream features a blend of blood-flow-boosting and stimulating ingredients that can support your intimate performance, allowing you to enjoy longer, more intense moments.One of the key ingredients, Vanillyl Butyl Ether, is known for creating a warming sensation that stimulates blood flow and enhances sensations. Ginkgo Biloba extract, a traditional herbal remedy, can further promote circulation and contribute to improved endurance. Combined with nourishing ingredients like sunflower oil and wheat germ oil, which keep the skin smooth, this cream provides comprehensive care for a comfortable experience during intimacy. The warming agents like Capsicum extracts and camphor support feelings of energy and vitality, helping to elevate your performance to new levels.With ero PENIS MARATHON long power Cream, you're prepared to enjoy longer and more intense sessions.

Content: 0.03 Liter (€631.67 / 1 Liter)

€18.95
for him
ero by HOT
Active Power Cream for men
1.0fl.oz
The ero ACTIVE POWER Cream men is specially designed for men who desire more strength and energy for their intimate moments. This cream combines performance-enhancing ingredients that can help support your stamina and make passionate moments even more intense.Ginseng extract, known for its invigorating properties, can help boost feelings of energy and vitality. Combined with Ginkgo Biloba extract, which can support blood circulation, this cream offers a formulation that can help you feel full of power and endurance.With ero ACTIVE POWER Cream, you can experience your love life more intensely and fully unleash your passion – ideal for men who want to give their best in every way.

Content: 0.03 Liter (€631.67 / 1 Liter)

€18.95
unisex
ero by HOT
Anal Backside Cream
1.7fl.oz
The ero ANAL backside cream is the perfect choice for enjoyable and comfortable intimate moments, specifically designed for anal sex. This extremely lubricating cream provides smooth and long-lasting glide, allowing you to enjoy the act without friction or discomfort.Thanks to soothing ingredients like evening primrose oil, olive oil, and soybean oil, which nourish and keep the skin smooth, the cream offers not only pleasant gliding but also supports muscle relaxation without diminishing natural sensations. The addition of peppermint oil provides a cooling and refreshing feeling, further enhancing comfort during lovemaking.The combination of these high-quality ingredients ensures care and relaxation without loss of sensation – ideal for those looking to experience a more fulfilling and relaxed love life.

Content: 0.05 Liter (€379.80 / 1 Liter)

€18.99
for him
ero by HOT
Long Time Delay Cream
1.0fl.oz
ero LONG TIME DELAY Cream has been specially developed for men who want to increase their stamina during lovemaking. This cream combines nourishing ingredients with a delay formula that can help to slightly reduce sensations to allow for longer, more intense moments. The ero LONG TIME DELAY Cream is easy to use: Apply a small amount before lovemaking and enjoy the prolonged, sensual experience – ideal for men who want to get the most out of their intimate moments.

Content: 0.03 Liter (€566.33 / 1 Liter)

€16.99
for him
ero by HOT
Erection Spanish Fly Cream
1.0fl.oz
The ero ERECTION SPANISH FLY Cream is the perfect complement to the Spanish Fly Drops, designed to intensify the sensual experience during intimate moments. This aphrodisiac and stimulating cream features a unique blend of ingredients that can invigorate your love life.A key component of the formula is Menthol, which provides a cooling and invigorating sensation on the skin, while Eucalyptus Oil adds freshness and revitalization. Capsicum Extracts (Pepper) create a warming sensation that can enhance blood flow and intensify sensations during intimacy. Additionally, Glycerin supports skin hydration, leaving it pleasantly soft.The ero ERECTION SPANISH FLY Cream can be used as an additional treatment to create an even more intense and sensual experience – ideal for men seeking new stimuli and looking to enhance their performance.

Content: 0.03 Liter (€566.33 / 1 Liter)

€16.99
unisex
ero by HOT
Anal Whitening
Backside Cream
2.5fl.oz
ero anal WHITENING backside cream provides gentle and effective care for sensitive skin areas in the intimate zone. Equipped with a special whitening complex, this cream helps refine the skin's appearance and ensures a more even tone.The whitening complex aims to reduce skin discolorations and improve skin tone without irritating the delicate skin. The formula is ideal for those seeking a discreet, skin-friendly solution for gentle skin lightening.The ero anal WHITENING backside cream also nourishes and protects, leaving your skin feeling smooth and refreshed. Perfect for daily use and specifically designed for the most sensitive areas.

Content: 0.075 Liter (€266.53 / 1 Liter)

€19.99
unisex
ero by HOT
Anal Relax
Backside Cream
1.7fl.oz
ero anal RELAX backside cream is specifically designed to make anal sex more comfortable. With a blend of nourishing and lubricating ingredients, this cream provides an ideal foundation for relaxed and enjoyable moments.The cream contains high-quality ingredients like olive oil and soybean oil to keep the skin smooth and protected from friction. Additionally, soothing ingredients such as aloe vera and St. John’s wort extract help prevent irritation. This caring formula ensures that anal sex is more comfortable and relaxed, without sacrificing necessary sensitivity.ero anal RELAX backside cream is perfect for daily use or as a preparation for intimate moments – offering enhanced comfort and relaxation.

Content: 0.05 Liter (€399.00 / 1 Liter)

€19.95
unisex
ero by HOT
Anal Tightening
Backside Cream
1.7fl.oz
The ero anal tightening backside cream is specially designed to tighten and care for the sensitive skin and tissue in the anal area. The combination of astringent ingredients provides a firm, refreshed skin feeling, while nourishing components keep the skin smooth and well-moisturized.Ingredients like Betula Alba Sap (birch sap) and Lactic Acid contribute to tightening the skin by supporting its structure and leaving it feeling soft and cared for. Additional ingredients such as Sorbitol and Propanediol provide intensive hydration and maintain the skin's smooth and supple texture.The ero anal tightening backside cream is the ideal choice for those seeking a more intense skin sensation in the anal area – enhancing comfort and sensitivity during intimate moments.

Content: 0.05 Liter (€399.00 / 1 Liter)

€19.95
for her
ero by HOT
Vagina Tightening XXS Spray
1.7fl.oz
The ero VAGINA TIGHTENING XXS spray is ideal for women who want to intensify their love life. With a specially developed formula, the spray provides a tighter and more intense feeling during intimate moments. Thanks to nourishing and firming ingredients such as birch sap and rosemary oil, the skin is nourished and refreshed while providing a firming sensation. The combination of aloe vera and panthenol moisturises and soothes the skin, while essential oils such as cinnamon and clove oil provide a stimulating, warming effect. This nourishing blend supports a pleasant skin feeling and helps to optimally prepare the intimate area for lovemaking. With the ero VAGINA TIGHTENING XXS spray, you will feel safe, firm and ready for new adventures – ideal for exciting moments of love.

Content: 0.05 Liter (€399.80 / 1 Liter)

€19.99
for him
ero by HOT
Long Power Marathon Spray
1.7fl.oz
The ero PENIS MARATHON long power spray is the perfect choice for men who want to boost their stamina and performance during lovemaking. With its practical size, it is ideal for travelling and ready for use at any time. Whether at home or on the go, the ero PENIS MARATHON long power spray offers men a practical way to enrich their love life and provide more moments of pleasure.

Content: 0.05 Liter (€399.80 / 1 Liter)

€19.99
for her
ero by HOT
Stimulating Clitoris Spray
1.7fl.oz
The ero STIMULATING CLITORIS Spray offers a simple and discreet way to make your intimate moments even more exciting. Specially developed to intensify stimulation and sensitivity in the intimate area, this spray is ideal for travelling and can be used at any time. With ingredients such as vanillyl butyl ether, which provides a warming effect, and essential oils such as rosemary oil and clove oil, which can have a stimulating effect, this spray offers a unique experience. Panthenol and aloe vera nourish the skin and keep it supple. The ero STIMULATING CLITORIS Spray is perfect for women who are looking for more intense stimulation – and thanks to its practical size, it is the ideal companion for travelling.

Content: 0.05 Liter (€399.80 / 1 Liter)

€19.99
for him
ero by HOT
Active Power Spray Men
1.7fl.oz
The ero ACTIVE POWER Spray men has been specially developed for men who want to unleash their full power and passion during lovemaking. Convenient for travelling, this spray offers an instant way to intensify and enrich your love life. With ingredients such as vanillyl butyl ether, which provides a warming and circulation-enhancing effect, and camphor and capsicum extract, which can stimulate the skin, the spray helps to make lovemaking more powerful and passionate. Panthenol and aloe vera nourish the skin and provide suppleness, while rosemary extract can have a revitalising effect. Thanks to its handy size, ero ACTIVE POWER Spray men is ideal for men who want to be ready to boost their performance and take lovemaking to a new level, even when they are on the go.

Content: 0.05 Liter (€399.80 / 1 Liter)

€19.99
unisex
ero by HOT
Anal Backside Spray
1.7fl.oz
The ero ANAL BACKSIDE Spray is the ideal solution for pleasant and comfortable moments during anal intercourse. The spray offers an extremely lubricating formula that has been specially developed to gently care for the anal area and provide a relaxed feeling – without detracting from the natural sensations. Perfect for travelling, the spray can be applied discreetly and quickly so that you are always ready. With ero ANAL BACKSIDE Spray, you can look forward to a relaxed and pleasurable experience at any time – whether at home or on the go.

Content: 0.05 Liter (€399.80 / 1 Liter)

€19.99
for him
ero by HOT
Long Time Delay Spray
1.7fl.oz
The ero LONG TIME DELAY spray has been specially developed for men who want to intensify their intimate moments. This spray offers a practical and discreet solution for on the go. With a refreshing and pleasant formula, the spray supports a longer-lasting experience without compromising natural sensation. Ideal for men who want to live their passion to the full, this spray is the perfect addition to a fulfilling love life. Thanks to its handy size, ero LONG TIME DELAY Spray is easy and discreet to use – whenever and wherever you need it.

Content: 0.05 Liter (€399.80 / 1 Liter)

€19.99
for him
ero by HOT
Active Energy Caps Men
5 Caps
The ero ACTIVE ENERGY Caps men are specially designed for men who want to boost their energy and passion during intimate moments.Featuring a blend of traditional and invigorating ingredients, these capsules offer natural support for an active and fulfilling love life.The key ingredient, cardamon root essence, has a long history of use by South American natives for its supportive properties. Guarana powder, known for its stimulating effects, can enhance feelings of energy and alertness to support you in crucial moments.These capsules are an ideal choice for men seeking an extra boost of strength and stamina, aiming to elevate their intimate experiences to the next level.

Content: 5 Piece (€339.80 / 100 Piece)

€16.99
for her
ero by HOT
Stimulating Energy Caps Women
5 Caps
The ero STIMULATING ENERGY Caps women are specially designed for women who want to intensify their love life.These capsules feature a unique blend of stimulating and invigorating ingredients that can help boost your energy and passion.A key component is Muira Puama extract, known in traditional cultures for its strengthening and libido-enhancing properties. The formula is complemented by Vitamin B3 and folic acid, which provide essential nutrients and contribute to overall vitality.For women looking to enhance their intimate moments and get the most out of their love life, the ero STIMULATING ENERGY Caps women are the perfect choice.

Content: 5 Piece (€339.80 / 100 Piece)

€16.99
unisex
ero by HOT
Oral Optimizer Blowjob Gel
Vanillla
1.7fl.oz
Flavor: Vanilla
The ero Blowjob Gel is specifically designed to enhance oral pleasure and provide a stimulating, sensual experience for your partner. With a refreshing formula available in three enticing flavors – Vanilla, Strawberry, and Peppermint – the gel adds an exciting and intense sensation to oral sex.Whether you prefer the cool taste of mint, the sweetness of strawberry, or the seductive aroma of vanilla, the ero Blowjob Gel adds a special touch to each intimate moment. It provides a refreshing mouthfeel that enriches the experience for both giver and receiver, making it unforgettable.Experience oral pleasure on a new level and pamper your partner with ero Blowjob Gel – for intense, refreshing, and flavorful moments.

Content: 0.05 Liter (€339.80 / 1 Liter)

€16.99
unisex
ero by HOT
Oral Optimizer Blowjob Gel
Strawberry
1.7fl.oz
Flavor: Strawberry
The ero Blowjob Gel is specifically designed to enhance oral pleasure and provide a stimulating, sensual experience for your partner. With a refreshing formula available in three enticing flavors – Vanilla, Strawberry, and Peppermint – the gel adds an exciting and intense sensation to oral sex.Whether you prefer the cool taste of mint, the sweetness of strawberry, or the seductive aroma of vanilla, the ero Blowjob Gel adds a special touch to each intimate moment. It provides a refreshing mouthfeel that enriches the experience for both giver and receiver, making it unforgettable.Experience oral pleasure on a new level and pamper your partner with ero Blowjob Gel – for intense, refreshing, and flavorful moments.

Content: 0.05 Liter (€339.80 / 1 Liter)

€16.99
unisex
ero by HOT
Oral Optimizer Blowjob Gel
Peppermint
1.7fl.oz
Flavor: Peppermint
The ero Blowjob Gel is specifically designed to enhance oral pleasure and provide a stimulating, sensual experience for your partner. With a refreshing formula available in three enticing flavors – Vanilla, Strawberry, and Peppermint – the gel adds an exciting and intense sensation to oral sex.Whether you prefer the cool taste of mint, the sweetness of strawberry, or the seductive aroma of vanilla, the ero Blowjob Gel adds a special touch to each intimate moment. It provides a refreshing mouthfeel that enriches the experience for both giver and receiver, making it unforgettable.Experience oral pleasure on a new level and pamper your partner with ero Blowjob Gel – for intense, refreshing, and flavorful moments.

Content: 0.05 Liter (€339.80 / 1 Liter)

€16.99